Hüdraulika

Tee karjääri ettevõttes HANSA-FLEX

HANSA-FLEXis ühendab meid kirg masinate ja tehnoloogia vastu. Kas otsite uusi väljakutseid? Siis olete jõudnud õigesse kohta! Avatud, tugev ja ühtekuulev meeskond. Põnevaid ülesandeid. Leia endale töö, kontoris, laos, IT-s või töökojas.

Hiljutised tööpakkumised

SAAGE HANSA-FLEX PEREKONNA OSA

Kas soovite alustada õpipoisiõpinguid, õppida kahes kursuses või visata end otse igapäevatöösse? Meie juurest leiate õige alguse.

HANSA-FLEX AG

Tehnoloogilise taibu arendamine digivaldkonnas

Võta üle meie digiprotsessid ja aita tagada HANSA-FLEXis kaasaegne töökeskkond. Kas sulle meeldib arendada uusi süsteeme ja kasutada digirakendusi täies mahus? Programmide arendamine ja kolleegide abistamine tehnikaga seotud küsimustes on osa sinu igapäevasest tegevusest? Siis on meie IT-osakond on sinu jaoks õige koht.

Loe rohkem
Luksusauto

Turundus ja müük HANSA-FLEXis

Teie ja teie kolleegid esindavad HANSA-FLEXi perekonda välismaailma ees. Demonstreerite meie tooteid ja teenuseid aktiivselt meie olemasolevatele ja uutele klientidele. Olete väljapoole suunatud, teil on oskus leida kliendikontakte ja armastate korraldada avalikke esinemisi? Siis olete jõudnud õigesse kohta.

Loe rohkem
HANSA-FLEX AG

Töötamine lao- ja logistikavaldkonnas

Terviklik teenindus on eriti oluline lao- ja logistikavaldkonnas. Teie ja teie meeskond tagate, et kõik hammasrattad töötavad koos, alates sissetuleva kauba töötlemisest kuni komplekteerimise ja väljasaatmiseni. Kas sulle meeldib kõike jälgida ja sulle meeldib probleeme muuta lahendusteks? Meile meeldib see samuti!

Loe rohkem
Hansa-Flex

Teie oskusteave tehnika ja tootmise valdkonnas

Ilma meie inseneri- ja tootmisekspertideta jääks kõik kiiresti seisma. Teie ja teie meeskond tagavad, et meie toodete kvaliteet jääb laitmatuks ja meie kaupu saab piiranguteta kiita heaks. Kas teil on terav silmaring ja soovite tutvuda kõigi erinevate tootmisvaldkondadega? Siis olete tulnud õigesse kohta.

Loe rohkem
Masin

Kirg masinate hoolduse ja teeninduse vastu

Meid HANSA-FLEXis ühendab kirg masinate ja tehnika vastu. Hüdralikasüsteemid, voolikud või torustikud on teie eriala. Otsid uusi väljakutseid? Siis liitu HANSA-FLEX perega! Kogege meie meeskonna tugevat ühtekuuluvust, saage osa avatud tagasisidekultuurist ja võtke vastu põnevaid uusi ülesandeid.

Loe rohkem

Tule saa osa HANSA-FLEX perest

Mõned faktid

Meie ettevõtte teeb eriliseks see, et oleme Eestis juurdunud ja tegutseme aktiivselt kogu maailmas.

Tule saa osa HANSA-FLEX perest

Kandideeri kohe

HANSA-FLEX eelised

Veel HANSA-FLEX eelised

  • Spordiprogramm
  • Ettevõtte üritused
  • Rohkelt koolitusvõimalusi
  • Põhipuhkus 35 kalendripäeva

Kuna HANSA-FLEX on rahvusvaheliselt tegutsev ettevõte ja hüdraulikateema oli minu jaoks väga põnev, otsustasin kirjutada oma bakalaureusetöö siin. Olen vaimustuses sellest, kui palju võimalusi mul HANSA-FLEXis on.

Björn Holte

Tehniliste toodete arendaja, Saksamaa

Küsimuste korral võta meiega ühendust

Kas soovite rohkem teada saada meie töövaldkondade kohta? Meie värbamisosakonna kolleegid ootavad teie kirja või kõnet ja vastame teie küsimustele esimesel võimalusel.

Tutvu meie ametialade ja nende vastutusaladega

Me aitame sul oma andeid parimal moel rakendada! Tutvu meie töövaldkondadega siit.

Masin

Silindri parandamine on hea alternatiiv uue silindri ostmisele.

Hüdrosilindrid on pideva välja- ja sissetõmbamise tõttu äärmuslikele pingetele avatud. Selle tulemuseks on kulumine, mis seab kogu tööprotsessi ohtu. Silindri kapitaalremont on hea alternatiiv uue silindri ostmisele. HANSA-FLEXi silindrite remondikeskus parandab kiiresti ja minimaalse seisakuga kõikide tootjate hüdrosilindreid, hüdropumpasid, ventiile, jõuseadmeid ja mootoreid.

Loe rohkem
HANSA-FLEX PORTUGAL Unipessoal, Lda.

Informatiivne õlianalüüs

Õli saastumine, segunemine ja vananemine: professionaalsed õlianalüüsid võimaldavad varakult avastada õliga seotud probleemid nii, et neid saab kõrvaldada enne, kui need põhjustavad kulumist ja masina seiskumist. HANSA-FLEXi vedelike spetsialistid teevad oma testid kohapeal või laboris, annavad soovitusi ja rakendavad asjakohased meetmed. Me võime paigaldada õli seisundi andurid vedeliku pidevaks jälgimiseks.

Loe rohkem
Masinaehitus

HANSA-FLEX komponentide tootmine

HANSA-FLEX tegeleb kõrgete standardite järgi kõrgekvaliteediliste komponentide arendamisega. See võimaldab meil pakkuda tipptasemel tooteid, sõltumata teistest tarnijatest. Meie tehnilised spetsifikatsioonid on alati kõrgel tasemel ning meie toodete kvaliteet vastab või ületab kehtestatud standardeid. Meie kogenud insenerid valmistavad tooteid vastavalt kliendi erinõuetele meie enda tootmisruumides.

Loe rohkem