HANSA-FLEX PORTUGAL Unipessoal, Lda.

Informatiivne õlianalüüs

Õli saastumine, segunemine ja vananemine: professionaalsed õlianalüüsid võimaldavad varakult avastada õliga seotud probleemid nii, et neid saab kõrvaldada enne, kui need põhjustavad kulumist ja masina seiskumist. HANSA-FLEXi vedelike spetsialistid teevad oma testid kohapeal või laboris, annavad soovitusi ja rakendavad asjakohased meetmed. Me võime paigaldada õli seisundi andurid vedeliku pidevaks jälgimiseks.

Võta ühendust

Süstemaatilised õlianalüüsid

Süstemaatiline lähenemisviis, mis põhineb põhjalikul õlianalüüsil.

Saastunud vedelik

 • Kohapeal
 • Saastumine tahkete ainete poolt

  Hüdraulikaõli saastumine tahkete materjalide, näiteks tolmu, metalliosakeste või tihendite poolt on üks sagedasematest kahjustuste põhjustest. Osakeste allikaks võib olla filtreerimata värske õli, ebapiisav filtri konstruktsioon, halvasti täidetud paak, komponentide erosioon või mustuseosakeste sattumine kokkupaneku ajal. Esimene samm selle probleemi lahendamiseks on kogu süsteemi kontrollimine, sealhulgas vajadusel osakeste loendurite kasutamine kohapeal. Seda tehes saate olla täiesti kindel kahjustuse põhjuses ja võtta täpselt vajalikke meetmeid, et vältida mustuse sattumist, näiteks paigaldada filtrisüsteem.

 • Raudteetransport
 • Vee saastumine

  Hüdraulikaõli saastumine veega põhjustab korrosiooni, kavitatsiooni, muda tekkimist või õli enneaegset vananemist. Vee saastumise põhjuseks võivad olla kondenseerumine, õli-vee jahutid, puhastamine auruga, tugevad temperatuurikõikumised, pihustusvee sisenemine või defektsed silindritihendid. HANSA-FLEX teostab hüdraulikaõli veereostuse vältimiseks kõigepealt kogu hüdraulikasüsteemi intensiivse kontrolli, otsides võimalikke põhjuseid. Seejärel koostavad eksperdid nimekirja sobivatest meetmetest, näiteks imamisseadmete või vee eemaldamise süsteemide kasutamine.

 • Informatiivne õlianalüüs - HANSA-FLEX AG
 • Lahustumatu õhk

  Liiga vähe õli paagis, lekkivad torud pumba juurde või ebapiisav tühjendamine: liiga palju lahustumatut õhku hüdraulikaõlis võib põhjustada komponentide kahjustusi. Õhuga rikastatud hüdraulikaõli kipub enneaegselt vananema. Samuti on oht, et õli-gaasisegus olevad mullid plahvatavad (kavitatsioon) rõhu- ja temperatuuripunktide tõttu või plahvatavad liiga suure surve all (diislikütuse efekt). Alates õlipaagi konstruktsioonist kuni sobiva vedeliku valimiseni kuni õhueralduskomponentide tõhususe kontrollimiseni: HANSA-FLEXi kogenud vedeliku- ja hüdraulikaeksperdid annavad teile nõu, kuidas vältida oksüdatsiooni, kavitatsiooni või mikro-diislikütuse mõju.

 • Auto
 • Kõrged temperatuurid ja nihkumine

  Liiga kõrge töötemperatuur vähendab hüdraulikaõli jõudlust. Tagajärjed: ebaefektiivsed lisandid, õli vananemise kiirenemine, happe teke õlis ja lõpuks komponentide kahjustumine. Äärmuslikud rõhu- ja temperatuuripunktid põhjustavad vedeliku ülepinge. Liigne pinge lõhub õli molekulide ahelad, mis mõjutab negatiivselt selle voolavusomadusi. See võib põhjustada ka lisaaine mõju kadumist, õlivahetusintervallide lühenemist ja komponentide suuremat kulumist. Temperatuuri ja rõhu jälgimine kas õlianalüüsi osana või andurite abil on kasulik, et vältida kõrge temperatuuri kahjulikku mõju.

 • Hüdraulika vedelik
 • Õli segunemine

  Erinevate hüdraulikaõlide segamine toob sageli kaasa nende füüsikaliste omaduste halvenemise. Segunemine toimub sageli tahtmatult, kui seadmeid täiendatakse, eemaldatakse, kinnitatakse uuesti või vahetatakse õli. Isegi sama klassifikatsiooniga õlide kombinatsioonid võivad põhjustada elastomeersete komponentide ja hüdrauliliste voolikute paisumist, vahu tekkimist, vähem tõhusat õhu eraldamist või õli mudastumist. Hüdraulikaõlide segamine toob kaasa ka kõigi masinatootja garantii alusel antud õiguste kaotamise. Ükski õlide kombinatsioon ei saa olla 100 % probleemivaba. Seetõttu tuleks alati vältida erinevate õlide segamist.

Professionaalsed õlianalüüsid ekspertidelt

HANSA-FLEX professionaalne õlianalüüs paljastab kogu olulise teab teie hüdraulikaõlist.
HANSA-FLEX AG
 • Kuidas töötab HANSA-FLEX õliseisundi seire?

  • Praeguse olukorra analüüs ja planeerimine
  • Piirväärtuste määratlemine hüdraulikasüsteemi nõuete täitmiseks
  • Õli seisundi andurite valik ja paigaldamine
  • Andmeedastusmeetodite konfigureerimine ja seadistamine
  • Mõõdetud väärtuste hindamine ja tõlgendamine
  • Häireseadmete tootmine ja paigaldamine jne.
 • Rohkem teenuseid

  Masin

  Silindri parandamine

  Hüdrosilindrid on pideva välja- ja sissetõmbamise tõttu äärmuslikele pingetele avatud. Selle tulemuseks on kulumine, mis seab kogu tööprotsessi ohtu. Silindri kapitaalremont on hea alternatiiv uue silindri ostmisele. HANSA-FLEXi silindrite remondikeskus parandab kiiresti ja minimaalse seisakuga kõikide tootjate hüdrosilindreid,...

  Loe rohkem
  Auto

  Hüdrosüsteemide moderniseerimine ja renoveerimine

  Hüdrosüsteemi moderniseerimine või renoveerimine võib sageli olla tõhus alternatiiv uue süsteemi ostmisele. Samuti on see võimalus suurendada energiatõhusust ja tootlikkust või vastata uutele standarditele. Meie kogenud eksperdid nõustavad ja abistavad teid alates olemasoleva süsteemi esialgsest hindamisest kuni moderniseerimis-...

  Loe rohkem
  Hüdraulika

  Mobiilne töökoda – hüdraulika teeninduskonteiner 

  Hüdraulika teeninduskonteiner on täielikult varustatud hüdraulikatöökoda ja pakub teile maksimaalset hüdrauliliste voolikute kättesaadavust kõikjal maailmas, vähendades oluliselt seisakute tõttu kaotatud aega ja raha. ...

  Loe rohkem