Masinaehitus

HANSA-FLEX komponentide tootmine

HANSA-FLEX tegeleb kõrgete standardite järgi kõrgekvaliteediliste komponentide arendamisega. See võimaldab meil pakkuda tipptasemel tooteid, sõltumata teistest tarnijatest. Meie tehnilised spetsifikatsioonid on alati kõrgel tasemel ning meie toodete kvaliteet vastab või ületab kehtestatud standardeid. Meie kogenud insenerid valmistavad tooteid vastavalt kliendi erinõuetele meie enda tootmisruumides.

Võta ühendust

HANSA-FLEX komponentide eelised

HANSA-FLEXi komponentide kvaliteet saavutatakse tänu meie töötajate mitmekülgsetele oskustele ja tipptasemel seadmete kasutamisele. See on kvaliteetsete HANSA-FLEXi komponentide alus.

HANSA-FLEX komponentide eelised

Meie komponentide kvaliteet saavutatakse tänu töötajate mitmekülgsetele oskustele ja tipptasemel seadmete kasutamisele. See on alus kvaliteetsete HANSA-FLEXi komponentide loomisel. Meie arendusmeeskond pakub kõiki vajalikke teenuseid, et toetada teid kogu arendusprotsessis. See protsess hõlmab järgmist nelja etappi:

Võite toetuda meie poolt välja töötatud toodetele.

Mõned tööstusharud nõuavad konkreetseid sertifikaate. Näiteks on meil DNV sertifikaat meretranspordi jaoks ja DVGW sertifikaadid gaasirakenduste jaoks. Kui kliendid seda nõuavad, taotleme soovi korral muid sertifikaate ja säilitame need järgnevate aastate jooksul.

Lisateavet meie arendusprotsesside kohta leiad siit

 • Hansa-Flex
 • Analüüs ja nõuanded

  Tellimused tekivad mitmel viisil. HANSA-FLEXi töötajad tuvastavad vajaduse oma tavapärase töö käigus või kliendid teevad konkreetse arendustellimuse. Igal juhul on esimene samm kliendi vajaduste analüüs. Mida peaks uus arendus saavutama? Mis on selle eesmärk? Seejärel arutab meie meeskond esialgseid lähenemisviise, mida võiksime kasutada, et jõuda tehnilise ja kulutasuvuse seisukohast parima lahenduseni.

 • HANSA-FLEX komponentide tootmine - Hansa-Flex
 • Joonisest simulatsioonini

  Esialgsete kaalutluste põhjal teeb HANSA-FLEX konkreetse tegevuskava ja pakkumise. Seejärel koostavad insenerid arvutis 3D-mudelid. Veel virtuaalses maailmas aitavad esialgsed katsetused tagada, et protsess oleks kavandatud võimalikult tõhusaks. Kasutades moodsaid lõplike elementide meetodeid (FEM), kontrollivad meie insenerid, kas joonisel olev komponent saavutab nõutavad füüsikalised omadused. Tarkvara arvutab, kuidas komponent käitub konkreetse koormuse, näiteks surve, pinge või temperatuurikõikumiste korral.

 • Hansa-Flex
 • Prototüübi ulatuslikud testid

  Pärast edukat virtuaalset katsetamist peab komponent saavutama oma prognoositud tulemuslikkuse ka praktikas. Selleks tuleb valmistada mitu prototüüpi. Meie ettevõttesiseses laboratooriumis tehtavad katsed kinnitavad, kas nõutava hüdraulilise jõudluse jaoks olulised omadused on saavutatud. Purunemisrõhu katsestendil kontrollime, kas komponent peab vastu nõutavale rõhukoormusele, sealhulgas ohutusreservile. Impulssrõhukatsel tagame, et komponent peab vastu piisavale arvule vahelduvatele koormustsüklitele ja rõhu tippudele.

 • Hansa-Flex
 • Esialgne proovivõtmine

  Kui prototüübid on tõestanud, et komponendi toimivus vastab nõuetele, antakse see seeriatootmisse. HANSA-FLEXi kvaliteedinõuded on siiski nii kõrged, et sellega ei ole uue toote katsetamine lõppenud. Esialgseeria esimesed tooted läbivad laboratooriumis veel lisakatsetusi. Meie praktikas järeleproovitud tootmisosade heakskiitmise protsessi käigus kontrollime hoolikalt, kas olulised omadused, näiteks mõõtmed ja materjalivalik, vastavad spetsifikatsioonile. Alles pärast seda viimast etappi saab uus toode heakskiidu meie klientidele tarnimiseks.

Arvuti
 • Tagame läbimõeldud kvaliteedi

  HANSA-FLEX läbib oma toodete puhul põhjaliku kvaliteedi tagamise protsessi. Selleks kasutame erinevaid kõrge täpsusega seadmeid.

  • Meie kasutatavate kontrollivahendite hulka kuuluvad katte paksuse mõõtjad, mis kontrollivad näiteks katte või värvi õiget pealekandmist.
  • Me kasutame mõõtmete kontrollimiseks erinevaid kõrgtehnoloogilisi 3D-laserskännereid.
  • Kontrolle saab teha kiiresti, usaldusväärselt ja täpselt, isegi suurte tootmismahtude puhul, sest meie laserskännerid võrdlevad komponenti joonisega automaatselt.
 • Rohkem teenuseid

  Ladu

  Optimaalne laohaldus HANSA-FLEXiga

  Oleme teie süsteemipartner kõikjal, mis on seotud vedelikutehnoloogiaga ja meie eesmärk on vähendada aega, mida kulutate rutiinsetele äritegevustele. Meie teenuste hulka kuulub teie toetamine ladustamisprotsesside süstemaatilisel optimeerimisel, et vähendada asjatut ajakulu esemete otsimisele ja kujundada tõhusam materjalivoog. Koostöös...

  Loe rohkem
  Hansa-Flex

  Vedeliku- ja voolikutehnoloogiakoolitus

  Haridus on parim vahend kvalifitseeritud töötajate puuduse vastu võitlemisel. HANSA-FLEX kasutab aktiivset teadmiste edasiandmist kogenud spetsialistidelt praktikantidele, töötajatele ja klientidele. HANSA-FLEX pakub koolitust vedeliku- ja voolikutehnoloogia valdkonnas ning koolitusprogramme hüdraulikaspetsialistidele, mida viime läbi koos oma partneri Rahvusvahelise Hüdraulikaakadeemiaga...

  Loe rohkem
  Hansa-Flex

  Mobiilne hüdraulikateenus

  Kui hüdraulikakomponendid ootamatult peatavad töö, tuleb kiiresti tegutseda. Et vähendada seisakuid on meie mobiilne hüdraulikateenistus alati teie jaoks olemas, kättesaadav 24/7 ja 365 päeva aastas. Meie hästi koolitatud ja kogenud hooldustehnikud on teie juures väga kiirelt. Nad kõrvaldavad...

  Loe rohkem