Voolik

Metallvoolikud, mis on mõeldud kasutamiseks äärmuslikes tingimustes

Metallvoolikud on väga korrosiooni- ja kulumiskindlad. Nende suurepärane temperatuuritaluvus, tugevus vaakumis ja erakordselt madal läbilaskvus muudavad metallvoolikud eelistatud valikuks tahkete, vedelate ja gaasiliste ainete transportimisel. HANSA-FLEX pakub põhjalikku nõustamist parima metallvooliku lahenduse leidmisel.

Võta ühendust

Koos HANSA-FLEXiga on kõrgeim kvaliteet ja usaldusväärsus

HANSA-FLEX metallvoolikud on silmapaistvate kasutusomadustega

HANSA-FLEX metallvoolikud on valmistatud kõrgekvaliteedilistest materjalidest ja kaasaegseid töötlemismeetodeid kasutades. Nii tagame, et meie metallvoolikud vastavad kõigi asjakohaste standardite ja kinnituste, näiteks DIN EN ISO 15085-2 CL 1, 2014/68/EL (PED) ja DNV nõuetele.
Hansa-Flex
 • Tippklassi metallvoolikud

  HANSA-FLEX metallvoolikute suurepärase toimivuse taga on kõrge temperatuuritaluvus ja vastupidavus agressiivsetele keskkondadele.

  • Paralleelne lainetuse konstruktsioon suure jõudluse tagamiseks
  • Erinevad konstruktsioonid (ühe- ja kahekordsed)
  • Pikisuunas keevitatud
  • Erinevad voolikumaterjalid, nt. roostevaba teras 1.4404
  • Punutud tugevdus, nt. roostevaba teras 1.4301
  • Komponendid, mis on loodud ideaalselt töötama koos
 • Kasutamine probleemsetes ja ohutuse seisukohalt olulistes valdkondades

  HANSA-FLEX vastab ootuspäraselt standardite DIN EN ISO 9001 (kvaliteedijuhtimine) ja DIN EN ISO 14001 (keskkonnajuhtimine) nõuetele.

  Metallvoolikute tootmine

  YouTube video
  Tänu suurele temperatuurivahemikule, suurele stabiilsusele mehaaniliste koormuste korral ja madalale läbilaskvusele on HANSA-FLEXi metallvoolikud väga hästi kasutatavad. Sertifitseeritud koosteprotsessid, ajakohased katsemeetodid ja põhjalikud puhastusmenetlused tagavad parima kvaliteedi ja kõrge ohutuse taseme inimeste ja keskkonna jaoks. Need on olulised tegurid metallvoolikute kasutamisel probleemsetes tootmisvaldkondades. HANSA-FLEX võib valmistada voolikuid vastavalt kliendi spetsiifilistele nõuetele nii ühekordsete toodetena kui ka seeriatootmises. Digitaalselt toetatud protsessid tagavad mitte ainult ühtlaselt kõrge kvaliteedi, vaid ka suurepärase kättesaadavuse.

  Rohkem tooteid

  Toru

  Toruotsade töötlemine

  HANSA-FLEX pakub mitmesuguseid ühendustüüpe, mis on toodetud erinevate torupoolsete töötlusmeetodite abil. Lisaks kvaliteetsete lõikerõnga- ja äärikühenduste valmistamisele pakub HANSA-FLEX ka mitmesuguseid kohandatud toruliitmikelahendusi. HANSA-FLEXil on hästi varustatud tootmisruum, kus on masinad ja seadmed, mis võimaldavad kliendi spetsiifilistele nõuetele vastavat toruliitmike...

  Loe rohkem
  Jalgratta jõuülekande osa

  Voolikute liitmikud hüdraulikale

  HANSA-FLEXi loodud ja toodetud liitmikud sobivad ideaalselt õiget tüüpi voolikuga kasutamiseks. Need tagavad ohutu ja lekkevaba ühenduse. Tootevalik hõlmab kõiki tavaliselt nõutavaid nimiläbimõõte ja ühendustüüpe ning vastavad rahvusvahelistele standarditele (BS, SAE, DIN ja NF). Liitmikud on tsingi-nikkelkattega ja vastavad kõrgeimatele...

  Loe rohkem
  Voolik

  Tööstusvoolikute süsteemipartner

  Tööstusvoolikud leiavad rakendust seal, kus meediumi ei kasutata energia ülekandmiseks. Tööstusvoolikud transpordivad mitmesuguseid aineid alates veest ja õhust kuni keemiliste ainete, kütuste ja gaasideni peaaegu igas tööstusvaldkonnas. HANSA-FLEX täidab oma spetsiaalses voolikute töökojas klientide nõudmisi kõrgeima kvaliteedistandardi ja lühikese tarnetähtajaga....

  Loe rohkem