Hansa-Flex

Tellige vedelikutehnoloogia tooteid meie veebipoest

HANSA-FLEXi veebipood teeb tellimise lihtsaks. Üle 80 000 toote on selgelt loetletud kategooriates. HANSA-FLEXi veebipoodi iseloomustab ulatuslik valik ja suur kasutajasõbralikkus. Registreeritud kasutajatel on võimalus seadistada veebipood vastavalt oma individuaalsetele eelistustele. Avastage HANSA-FLEXi veebipood kõigi oma vedelikutehnoloogiaga seotud vajaduste jaoks!

Veebipood

Täna tellid, homme kohal

Jälgige paki teekonda tellimusest kliendini
YouTube video

Kliki siia ja minge otse hansa-flexi veebipoodi

Te juba teate meie veebipoest ja tahaksite ise veebipoes ringi vaadata? Seda parem! Lihtsalt kliki alloleval nupul ja saate tutvuda meie tootevalikuga!

Hansa-flex hüdraulika ja pneumaatika veebipood

Hansa-flex veebipoel on järgmised eelised

Veelgi rohkem eeliseid

  • Kohaletoimetamise võimalused nagu ekspress- või ka öine kohaletoimetamine
  • Optimeeritud mobiilse töökoja jaoks
  • Otsekontakt ja isiklik kontaktisik

Rohkem teenuseid

Hüdraulika

Mobiilne töökoda – hüdraulika teeninduskonteiner 

Hüdraulika teeninduskonteiner on täielikult varustatud hüdraulikatöökoda ja pakub teile maksimaalset hüdrauliliste voolikute kättesaadavust kõikjal maailmas, vähendades oluliselt seisakute tõttu kaotatud aega ja raha. 

Loe rohkem
HANSA-FLEX AG

Kanban süsteem ja tarnimine

HANSA-FLEX pakub kanban optimaalselt konfigureeritud, kohandatud logistikasüsteemi osana. Kanban põhimõttel põhinev tarne sobib väga hästi ettevõtetele, millel on järjepidevalt organiseeritud tootmissüsteem ja nõudlus laia tootevalikuga detailide järele. Lühikesed transpordimarsruudid ja Just-In-Time-tarned tootmisliinile võivad märkimisväärselt vähendada hankekulusid.

Loe rohkem
Masin

Silindri parandamine

Hüdrosilindrid on pideva välja- ja sissetõmbamise tõttu äärmuslikele pingetele avatud. Selle tulemuseks on kulumine, mis seab kogu tööprotsessi ohtu. Silindri kapitaalremont on hea alternatiiv uue silindri ostmisele. HANSA-FLEXi silindrite remondikeskus parandab kiiresti ja minimaalse seisakuga kõikide tootjate hüdrosilindreid, hüdropumpasid, ventiile, jõuseadmeid ja mootoreid.

Loe rohkem