Hüdraulika

Hüdraulikavoolikud igaks otstarbeks

Hüdraulikavoolikud kannavad vedelikku ohutult läbi süsteemi. Nende paindlikkus tähendab, et nad vajavad väga vähe paigaldusruumi. HANSA-FLEXi tootevalik hõlmab elastomeerseid ja termoplastseid voolikuid, millel on tekstiil- või teraspunutis või mitu spiraalselt mähitud terastraadist sisseehitatud rõhukandjat. See võimaldab voolikuid kasutada kuni 500 bar rõhu juures.

Võta ühendust

Kvaliteetsed HANSA-FLEX hüdraulikavoolikud

Kõik madal-, kesk- ja kõrgsurvevoolikud ning imemisvoolikud on valmistatud kõrgekvaliteedilistest materjalidest ja läbivad põhjalikud testid.

HANSA-FLEXi voolikuliinide eelised

Oma katselabori, kahe kesklao ja ulatusliku filiaalide võrgustikuga suudab HANSA-FLEX täita kõik klientide soovid kiiresti ja usaldusväärselt üle maailma.
Hüdraulika
 • Kvaliteetsed hüdraulikavoolikud igaks otstarbeks

  HANSA-FLEXi tootevalikusse kuuluvad arvukate konstruktsioonide ja materjalikombinatsioonidega hüdraulikavoolikud kõikide mobiilsete ja statsionaarsete kasutusalade jaoks.

  • Elastomeersest või termoplastilisest materjalist
  • Survekandjad, millel on üks või kaks kihti teraspunutist
  • Survekandjad kuni kuus kihti spiraalselt mähitud traati
  • Tekstiilist survekandjad paindlikkuse ja kaalu kokkuhoiu tagamiseks
  • Läbimõõdud 5 kuni 76 mm, rõhuvahemikud kuni 500 bar
  • Komponendid on loodud töötama koos ideaalselt
 • Premium voolikud kõrgsurve rakendustele

  HANSA-FLEX on välja töötanud hüdraulilise voolikuliini äärmuslike rõhu ja väga dünaamiliste koormuste jaoks. See ühendab endas maksimaalse jõudluse, pika kasutusea ja katsetes tõestatud muljetavaldavalt kõrge rõhu taluvuse. Kuni 450 baarini suurustes DN 31 kuni DN 51.

  Voolikuga seotud teenused

  • Voolik
  • Voolikute seeriatootmine

   Meie keskne voolikute seeriatootmisüksus Bremenis toodab OEM-tarnijatele suurtes või väikestes partiides paigaldusvalmis hüdraulika-, kõrgsurve-, PTFE- ja tööstusvoolikute voolikuid. Meie juures võite oodata suurepärast protsessikindlust ja kvaliteedistandardite järgimist. Samuti kohandame oma protseduurid laotoodete haldamisel ja logistikas vastavalt teie vajadustele.

  • Hansa-Flex
  • Tõhus tootmisprotsess

   HANSA-FLEXi tehasesisese tootmise abil saate kasu sellest, et hüdraulikavoolikud ja muud komponendid valmistatakse kooskõlas teie ettevõttesiseste protsessidega.

  • Hansa-Flex
  • Voolikute haldamine X-CODE abil

   Igale hüdraulikavoolikule antakse individuaalne X-kood, mis võimaldab seda üheselt identifitseerida. Iga HANSA-FLEXi filiaal saab kasutada X-CODE'is sisalduvat teavet asjaomase toote valmistamiseks. Kasutades seda koos MY.HANSA-FLEXi kliendiportaaliga, on X-CODE meie klientide jaoks ideaalne vahend kõigi enda voolikute haldamiseks. Kliendid näevad hõlpsasti arusaadavas andmebaasis ühe pilguga kõige olulisemat teavet. Näiteks järgmise kontrolli aega või vooliku vahetuse kuupäeva.

  • Hansa-Flex
  • Torude ja voolikute paigaldamine tehastele

   Meie hooldustehnikud ja paigaldusmeeskonnad paigaldavad kõik torud ja voolikud masinatele, süsteemidele või mobiilsetele hüdraulikaseadmetele. Selleks teevad nad kõigepealt kindlaks optimeerimisvõimalused, võttes arvesse asukohta, mõõtmeid, konstruktsiooni ja materjalivaliku. Järgmise sammuna lepitakse teiega kokku tööde ajakava ja seejärel viiakse vajalikud tööd lõpule.

  • Hansa-Flex
  • Suurem ohutus tänu professionaalsele voolikute testimisele

   Hüdraulikavoolikuid ja ühendusi tuleb regulaarselt kontrollida. Töötajate, hüdraulikasüsteemide ja masinate ohutus sõltub sellest, kas hüdraulikavoolikud on vigade ja defektideta. Kontrollimisel võetakse arvesse DGUV-eeskirju ja Saksamaa töötervishoiu ja tööohutuse seadust (BetrSichV) ning asjakohaseid toote- ja katsestandardeid. HANSA-FLEXi eksperdid on kursis kõigi kohaldatavate õigusaktide ja suunistega, nii et kõik katsetused vastavad seadusest tulenevatele nõuetele.

  Rohkem tooteid

  Voolik

  Tööstusvoolikute süsteemipartner

  Tööstusvoolikud leiavad rakendust seal, kus meediumi ei kasutata energia ülekandmiseks. Tööstusvoolikud transpordivad mitmesuguseid aineid alates veest ja õhust kuni keemiliste ainete, kütuste ja gaasideni peaaegu igas tööstusvaldkonnas. HANSA-FLEX täidab oma spetsiaalses voolikute töökojas klientide nõudmisi kõrgeima kvaliteedistandardi ja lühikese tarnetähtajaga....

  Loe rohkem
  Hansa-Flex

  Iga töö jaoks õige tihend

  Hüdraulilised ja pneumaatilised süsteemid on ainult nii head kui nende tihendid. Üks defektne tihend võib põhjustada pikki seisakuid ja suuri kulusid. HANSA-FLEX aitab seda vältida oma suure tihendite varu, asjatundliku nõustamise ja kiire tellimise abil. Kui on vaja spetsiaalset konstruktsiooni,...

  Loe rohkem
  Voolik

  Äärmuslikeks tingimusteks on metallvoolikud

  Metallvoolikud on väga korrosiooni- ja kulumiskindlad. Nende suurepärane temperatuuritaluvus, tugevus vaakumis ja erakordselt madal läbilaskvus muudavad metallvoolikud eelistatud valikuks tahkete, vedelate ja gaasiliste ainete transportimisel. HANSA-FLEX pakub põhjalikku nõustamist parima metallvooliku lahenduse leidmisel....

  Loe rohkem