Hansa-Flex

Mobiilne hüdraulikateenus. Valmis tegutsemiseks igal ajal.

Kui hüdraulikakomponendid ootamatult peatavad töö, tuleb kiiresti tegutseda. Et vähendada seisakuid on meie mobiilne hüdraulikateenistus alati teie jaoks olemas, kättesaadav 24/7 ja 365 päeva aastas. Meie hästi koolitatud ja kogenud hooldustehnikud on teie juures väga kiirelt. Nad kõrvaldavad defektid, paigaldavad varuosad ja valmistavad kohapeal oma sõidukis asuvas töökojas voolikuliine.

Võta ühendust

Mobiilse hädaabiteenuse tellimine on kiire ja lihtne.

Kui asjad lähevad valesti on mobiilne hüdraulikateenus teie jaoks olemas. Võtke meiega ühendust ja meie klienditeeninduskeskus hoolitseb kogu planeerimise eest ning kooskõlastab teenuse tehnikuga.

Tõhus käitlemine alates lähetamisest kuni dokumentatsioonini

 • Hansa-Flex
 • Digitaalne lähetus

  Meie kogenud dispetšerid on teie jaoks ööpäevaringselt kättesaadavad. Kasutades väga võimekat tarkvara, on neil alati täielik ülevaade kõigist tellimustest, iga sõiduki kavandatavast marsruudist ja selle praegusest asukohast. Ühe hiireklikiga saab teada, kus asub mobiilne teenindussõiduk, mis jõuab teie juurde kõige kiiremini. Dispetšerid saadavad hooldustehnikule kogu olulise teabe tellimuse kohta, mis ilmub enne sõiduki kohale jõudmist tahvelarvutile. Nii on mobiilse avariiteenuse tehnik juba enne sõiduki saabumist end täielikult ette valmistanud.

 • Hüdraulika
 • Täpne kirjeldus

  Vajame teie toetust, et tagada protsesside võimalikult kiire läbiviimine. Palun jälgige, et teie poolt meile esitatud teave taotletava teenuse kohta oleks võimalikult täpne.

  • Millised on kontaktisikute nimed?
  • Millised osad või komponendid on vigased?
  • Kas on olemas fotosid olukorrast?
  • Milliseid varuosasid on tõenäoliselt vaja?
 • Hüdraulika
 • Ideaalselt paigaldatud

  Liikuvates teenindussõidukites on varuosad, mida vajatakse kõige sagedamini. Meie mobiilses hüdraulikateeninduses kasutatav tarkvara on otse ühenduses meie materjalihalduse meeskonnaga. Seega näeb dispetšer juba hooldustellimuse vormistamisel, millised varuosad on igas sõidukis olemas. Kui tööks kohapeal on vaja muid varuosi, võib mobiilne teenindussõiduk teel teha planeeritud vahepeatuse lähimas HANSA-FLEXi esinduses.

 • Hansa-Flex
 • Mobiilne voolikute valmistamine

  Mobiilse hüdraulikateenuse autopargi sõidukid on ratastel töökojad. Neis on kõik kohandatud hüdrauliliste voolikute valmistamiseks vajalikud seadmed. Näiteks voolikute lõikamis-, koorimis- ja pressimisseadmed. Põrandaalune generaator tagab ehitusplatsidel või kaugetes piirkondades usaldusväärse ja sõltumatu elektrivarustuse ning võimaldab tehnikutel töötada ka öösel. 400-voldine generaator muudab ratastel oleva töökoja täiesti sõltumatuks kohapealsetest oludest.

 • Hüdraulika
 • Põhjalik dokumentatsioon

  Tööde ajal teevad hooldustehnikud oma tahvelarvutitega kõrge resolutsiooniga fotosid kahjustustest ja uutest paigaldatud komponentidest ning talletavad kogu teabe hooldusaruandesse. Selle saab klient otse kohapeal tahvelarvutiga allkirjastada ja saab aruande koos arvega e-postile. Kui klient kasutab X-CODE ja voolikuhaldusportaali My.HANSA-FLEX, saab hooldustehnik voolikute vahetamise üksikasjad otse süsteemi salvestada.

HANSA-FLEXi mobiilne hüdraulikateenus pakub mitmeid eeliseid

Planeerimata seisakute puhul loeb iga minut. HANSA-FLEXi hoolduspark pakub kiiret abi hädaolukorras, sest meil on optimaalselt varustatud mobiilse töökojaga auto, mida koordineerib kogenud hooldustehnik.

Me oleme teie jaoks olemas

Mobiilne hüdraulikateenus
YouTube video
Selles videos näete, kuidas meie hooldustehnikud oma mobiilsete töökodadega minimeerivad teie masinate ja süsteemide seisakuid.

Planeeritav teenus

Kas sooviksite võimalikult palju vähendada planeerimata tööseisakuid? HANSA-FLEX teostab süsteemide ja masinate hooldus- ja remonditöid, toetab teid kontrollide läbiviimisel ja pakub atraktiivseid hoolduspakette 360° voolikuliini haldamiseks.

Rohkem teenuseid

Auto

Hüdrosüsteemide moderniseerimine ja renoveerimine

Hüdrosüsteemi moderniseerimine või renoveerimine võib sageli olla tõhus alternatiiv uue süsteemi ostmisele. Samuti on see võimalus suurendada energiatõhusust ja tootlikkust või vastata uutele standarditele. Meie kogenud eksperdid nõustavad ja abistavad teid alates olemasoleva süsteemi esialgsest hindamisest kuni moderniseerimis-...

Loe rohkem
Hansa-Flex

Vedeliku- ja voolikutehnoloogiakoolitus

Haridus on parim vahend kvalifitseeritud töötajate puuduse vastu võitlemisel. HANSA-FLEX kasutab aktiivset teadmiste edasiandmist kogenud spetsialistidelt praktikantidele, töötajatele ja klientidele. HANSA-FLEX pakub koolitust vedeliku- ja voolikutehnoloogia valdkonnas ning koolitusprogramme hüdraulikaspetsialistidele, mida viime läbi koos oma partneri Rahvusvahelise Hüdraulikaakadeemiaga...

Loe rohkem
Hüdraulika

Mobiilne töökoda – hüdraulika teeninduskonteiner 

Hüdraulika teeninduskonteiner on täielikult varustatud hüdraulikatöökoda ja pakub teile maksimaalset hüdrauliliste voolikute kättesaadavust kõikjal maailmas, vähendades oluliselt seisakute tõttu kaotatud aega ja raha. ...

Loe rohkem